Yhdistykset

Vantaalla toimii kahdeksan vihreää yhdistystä.

Vantaan Vihreät

Puheenjohtaja
Eve Rämö
Yhteystiedot

Hakunilan ja Länsimäen Vihreät

Puheenjohtaja
Antti Kari
antti.kari@vantaanvihreat.fi

Korso-Koivukylän Vihreät

Puheenjohtaja
Sonja Sharma
sonja.sharma@vihreat.fi

Länsi-Vantaan Vihreät

Puheenjohtaja
Pirjo Tuohimaa
pirjo.tuohimaa@gmail.com

Tikkurilan ja Aviapoliksen Vihreät

Puheenjohtaja
Minna Kuusela
minna.kuusela@vantaanvihreat.fi

Vantaan Ikivihreät

Puheenjohtaja
Vaula Norrena
vaula.norrena@kolumbus.fi

Vantaan Vihreät Naiset

Puheenjohtaja
Hanna Valtanen
hanna.valtanen@vantaanvihreat.fi

Vantaan Vihreät Nuoret ja Opiskelijat (ViNOVa)

Puheenjohtaja
Tiina Nylén
tiina.nylen@vino.fi